Vaimsed rännakud sisemaailmas

Tiia Lõokese poolt juhendatud vaimsed rännakud on süvitsiminekud iseendasse. Rännaku seansiga on võimalik vabaneda emotsionaalsetest probleemidest, saada selgust oma elus korduvate probleemide kohta või teavet oma haiguse põhjuste kohta. Rännaku abiga saab luua soovitud tulevikku, arendada oma intuitsiooni ja loovust, avaneda suuremale armastusele, eneseusaldamisele ja küllusele. Tiia poolt juhendatud rännakud on disainitud  vastavalt iga inimese vajadusele ja olukorrale, need on inspiratsiooni saanud erinevatest hüpnoteraapia ja juhendatud meditatsiooni meetoditest.

Rännakuga saame:
– minna ajas tagasi ja tervendada oma elu alates üsasisest ajast ema kõhus või varajasest lapsepõlvest kuni hiljuti toimunud problemaatiliste sündmusteni.
– liikuda ajas edasi tulevikku ning kogeda ja luua seal seda, mida igatseme, mida soovime kogeda ja saavutada, sisestades endasse selleks vaja minevaid uskumusi ja tundeid.
– tervendada oma füüsilist keha saades teadlikuks ja vabanedes allasurutud emotsioonidest ja minevikuvalust; me saame ümber programmerida minevikus kogetud raskeid tundeid ja rasketes olukordades vastuvõetud otsuseid iseenda ja elu kohta.
– minna eelmistesse eludesse ja elude vahelisse aega, vt hingerännak.

Tiia Lõoke
e-mail:tiia@voog.ee
tel.5178313

________________________________________________

Loe Tiia Lõokese artiklit Rännakust Tervis Üksis, 2010, Rännak hingemaastikul