Teeta tervendamise® koolitus”Kaeva Sügavamalt”

ThetaHealing® Dig Deeper
27 – 28 mai 2023 Tallinnas
Juhendaja on Tiia Lõoke,
litsenseeritud teeta-tervendamise instruktor

ThetaHealing®  on suurepärane tehnika probleemide päritolu teada saamiseks, teeta praktikutele õpetatakse häid tehnikaid, mida nimetatakse “kaevamiseks”. Narratiivse stiiliga lähenemisviis võimaldab mugavalt avastada elavaid ja sügavaid alateadlikke mõtteid ja uskumusi, mis meid blokeerivad. Teeta tervendamine kasutab tingimusteta armastust, uskumuste ja tunnetega tööd.

Selle koolituse eesmärk on hästi treenida teeta tervendajaid selle olulise tehnika abil, anda kõigile kindel maandatus ja nõuandeid, mida vajatakse, et olla enesekindel enda ja oma klientide baasuskumuste väljakaevamisel. Kui me ei suuda edukalt tuvastada probleemi tõelist tuuma ja päritolu, ei tea me, millist uskumust muuta. See võib tähendada seda, et tehtud muudatused võivad olla ainult ajutised ning teadvustamata negatiivsed tõekspidamised võivad jääda takistama tõelist paranemist.

See seminar jõustab Sind, et aidata Sul oma klientidel mõista oma käitumist ja elusid ning seeläbi aidata neil terveneda või manifesteerida tasakaalustatud ja selgeid muudatusi sessiooni lõpetamisel.

Dig Deeper koolituse lõpetamisel on Sul olemas head teadmised ja kogemused, et jätkata uskumustega tööd nii enda kui teistega. Sa saad teada kõikidest erinevatest meetoditest, kuidas  avastada ja vabastada varjatud uskumusi. Õpid ja praktiseerid kaheksat erinevat “kaevamise” viisi. Õpetaja juhendamisel on selleks piisavalt aega.

Teeta tervendamise “Dig Deeper” koolitus sisaldab ingliskeelset ThetaHealing Dig Deeper Practitioners Manual’i ja  ja ThetaHealing Institute of Knowlegen Dig Deeper koolituse diplomit. See diplom annab Sulle võimaluse osaleda järgnevatel põnevatel sügavuti minevatel teetatervenduse koolitustel.

Koolitus kestab kaks päeva. Ajakava: Reedel ja laupäeval. kl.10-17.00. Lõunapaus on 1 tund.

Sellele koolitusele tulemine eeldab eelnevalt Teeta tervendamise baaskoolituse ja Teeta tervendamise edasijõudnute koolituse läbimist.

Teeta tervendamise koolituse õpetajaTiia Lõoke

Koolituse koht: Tallinn.

Koolituse osalustasu: 350 eur registreerumisel enne 25 aprilli; pärast 25 aprilli on osalustasu 370 eur.
See on ThetaHealing Institute of Knowlege poolt kehtestatud miinimum hind Eestis.
Registreerumiseks palun tasu 100€ OÜ Teine Tee kontole EE302200221069843197 Swedbank, selgituseks “Dig Deeper koolitus”. Registreerumistasu ei tagastata osalemisest loobumisel või kohale mitteilmumisel.

Ülejäänud koolituse osalustasu palume maksta vähemalt 3 päeva enne koolitust panka või kohapeal sularahas enne kursuse algust. Arve saamiseks enne koolitust palun anna teada oma firma nimi ja aadress.

ThetaHealing® ametlik koduleht
www.thetahealing.com

Registreerumiseks täida see vorm: