Teeta tervendamise® koolitus “Sina ja Looja”

ThetaHealing® You and the Creator
2 päevane koolitus
Juhendaja: Tiia Lõoke,
diplomeeritud teeta tervendamise instruktor

Sellel eluajal peaksime saavutama armastuse tasemed; armastus enda vastu, armastus Looja vastu, armastus teiste oluliste inimeste ja kogu maailma suhtes. Mis tunne on tõeliselt armastada oma perekonda, sõpru ja maailma? Peame suutma selle omandada, aga kuidas me saame, kui meie programmid ütlevad, et see on võimatu? Meie järgmisel suhte seminaril “Sina ja Looja” õpetame oma tegevuse alateadvuse allhoovusi mõistma. Kuidas meie keha tegelikult probleemide lahendamisel töötab ja kuidas teada erinevust Looja energiaga suhtlemise ja oma ego või kõrgema minaga suhtlemise vahel. Looja on täiusliku ja puhta armastuse energia. See on teadlik armastus. Ja see muudab meie elu. See energia, see elujõud on igas aatomis ja igas aatomis on aatomid osa sinust ja osa kõigest sind ümbritsevast.

Õpime oma alateadvust enda kasuks tööle suunama. See on oluline seminar, sest iga kord, kui ma seminaril õpetan, küsib alati keegi, et kuidas ma tean, kas vastus pärineb Looja? See seminar õpetab, kuidas suunata oma meelt mõistma.
See seminar on saadaval teeta baas-, edasijõudnutele ja dig deeper koolituse läbinud praktikutele.

Koolitus sisaldab Teeta tervendamise raamatut “Teie ja Looja” eesti keeles, “You and Creator” koolituse manuaali inglise keeles (olulsemad kohad on tõlgitud eesti keelde),  ning ThetaHealing® Institute of Knowlegen teeta tervendamise koolituse Sina ja Looja diplomit.

Teeta tervendamise koolituse õpetaja Tiia Lõoke

Koolituse osalustasu: 350 eur registreerumisel enne 5 juulit; pärast 5 juulit on osalustasu 370 eur.
See on ThetaHealing Institute of Knowlege poolt kehtestatud miinimum hind Eestis.

Registreerumiseks palun tasu 150€ OÜ Teine Tee kontole EE302200221069843197 Swedbank, selgituseks “Teeta -Sina ja Looja”. Registreerumistasu ei tagastata osalemisest loobumisel või kohale mitteilmumisel. Ülejäänud koolituse osalustasu palume maksta vähemalt 3 päeva enne koolitust panka või kohapeal sularahas enne kursuse algust. Arve saamiseks palun anna teada oma firma nimi ja aadress.

Koolituse ajakava: R, L kl. 10 – 17.00. Lõunapaus 1 tund.
Koolituse koht on Tallinnas.

Registreerumiseks täida see vorm:

Error: Contact form not found.