Sisemised rännakud

Tiia juhendatud vaimsed rännakud sisemaailmas on inspireeritud erinevatest rännakutest, silmad kinni süvitsi minekutest iseenda sügavustesse, hüpnoteraapia ja meditatsiooni põhimõtetest.

Tiia loob vastavalt inimese vajadusele, probleemile ja olukorrale tervendavaid rännakuid tema sisemaailma. Vaimse rännaku abiga on võimalik vabaneda haigustest, emotsionaalsetest probleemidest, saada selgust probleemide algpõhjuste kohta, arendada oma intuitsiooni ja loovust, saada informatsiooni oma elu ülesannete ja eesmärkide kohta.

Sisemise rännaku abil saab:

– ajas tagasi minna (selle elu regressioon; eelmiste elude regression),

– ajas edasi minna (selle elu tuleviku progressioon; tuleviku elude progressioon),

– oma füüsilises kehas ringi rännata eesmärgiga saada teadlikuks ja vabaneda oma allasurutud emotsioonidest ja minevikuvalust; oma emotsionaalset keha kogeda, teadlikuks saada ja õppida jaatama oma emotsioone, ümberprogrammerida minevikus raskeid emotsioone tekitanud olukordi,

– minna vaimumaailma – elude vahelisse aega, vt hingerännak

Sisemised vaimsed rännakud tervendavad nii emotsionaalsel, vaimsel kui füüsilisel tasandil.
Tiia Lõoke tel.5178313, e-mail:tiia@voog.ee

________________________________________________

Loe Tiia Lõokese artiklit Rännakust Tervis Üksis, 2010, Rännak hingemaastikul

vt ka  Hingerännakut, mis on hüpnoteraapia vorm, kus minnakse ajas tagasi kogema, tervenema ja õppima mitte ainult selle elu sündmustest vaid ka oma eelmistest eludest ja elatud elude vahelisest ajast.