Teeta tervendamise koolitus Sina ja Looja®

 

ThetaHealing® You and the Creator

5 – 6 august 2023 (2 päevane koolitus)

Juhendaja: Tiia Lõoke, diplomeeritud teeta tervendamise instruktor

Koolitus toimub eesti keeles.

Sellel eluajal peaksime saavutama armastuse tasemed; armastus enda vastu, armastus Looja vastu, armastus teiste oluliste inimeste ja kogu maailma suhtes. Mis tunne on tõeliselt armastada oma perekonda, sõpru ja maailma? Peame suutma selle omandada, aga kuidas me saame, kui meie programmid ütlevad, et see on võimatu? Meie järgmisel suhte seminaril “Sina ja Looja” õpetame oma tegevuse alateadvuse allhoovusi mõistma. Kuidas meie keha tegelikult probleemide lahendamisel töötab ja kuidas teada erinevust Looja energiaga suhtlemise ja oma ego või kõrgema minaga suhtlemise vahel. Looja on täiusliku ja puhta armastuse energia. See on teadlik armastus. Ja see muudab meie elu. See energia, see elujõud on igas aatomis ja igas aatomis on aatomid osa sinust ja osa kõigest sind ümbritsevast.

Õpime oma alateadvust enda kasuks tööle suunama. See on oluline seminar, sest iga kord, kui ma seminaril õpetan, küsib alati keegi, et kuidas ma tean, kas vastus pärineb Looja?
See seminar õpetab, kuidas suunata oma meelt mõistma.
See seminar on saadaval teeta baas-, edasijõudnutele ja dig deeper koolituse läbinud praktikutele.

Koolitus sisaldab Teeta tervendamise raamatut \”Teie ja Looja\” eesti keeles,  \”You and Creator\” koolituse manuaali inglise keeles (olulsemad kohad on tõlgitud eesti keelde),  ning ThetaHealing® Institute of Knowlegen teeta tervendamise koolituse Sina ja Looja diplomit.

Teeta tervendamise koolituse õpetaja Tiia Lõoke
Loe Tiiast lähemalt siit…

Koolituse osalustasu: 350 eur registreerumisel enne 5 juulit;
pärast 5 juulit on osalustasu 370 eur.
See on ThetaHealing Institute of Knowlege poolt kehtestatud miinimum hind Eestis.

Koolitusel osalemiseks on võimalik taotleda osalist stipendiumit.

Registreerumiseks palun tasu 150€ OÜ Teine Tee kontole EE302200221069843197 Swedbank, selgituseks \”Sina ja Looja. Teeta tervendamise koolitus\”.
Registreerumistasu ei tagastata osalemisest loobumisel või kohale mitteilmumisel.
Ülejäänud koolituse osalustasu palume maksta vähemalt 3 päeva enne koolitust panka või kohapeal sularahas enne kursuse algust. Arve saamiseks palun anna teada oma firma nimi ja aadress.

Koolituse ajakava: R, L kl. 10 – 17.00. Lõunapaus 1 tund.

Koolituse koht on Tallinnas.

Registreerumiseks täida see vorm:

Error: Contact form not found.